Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / 27 września - Światowy Dzień Turystyki

27 września - Światowy Dzień Turystyki

2015-09-28

Czego w przeważającej większości oczekują klienci hoteli? Oprócz funkcjonalności i estetyki pomieszczeń – ładu, czystości i porządku. Oprócz termicznego, akustycznego i oświetleniowego komfortu – komfortu sanitarnego. A oprócz dobrej organizacji i widocznej dyscypliny pracy – bezpieczeństwa pobytu, który znowu związany jest z czystością. Okazuje się, że czystość to najbardziej pożądany wśród gości hotelowych wymóg.

„Jak Cię widzą tak Cię piszą" - to powiedzenie nabiera szczególnego znaczenia w branży hotelarskiej. A to dlatego, że już od samego wejścia klienci na podstawie ogólnego obrazu recepcji, wystroju oraz czystości dokonują oceny całego obiektu, bazując na własnych wrażeniach estetycznych. Dlatego każdy hotel powinien posiadać własny system sprzątania spełniający najwyższe standardy i kształtujący pozytywny wizerunek obiektu. 

Firma Kaivac stworzyła nowoczesne i niezwykle skuteczne rozwiązania dla branży hotelowej. Wykorzystując systemy dozująco-odsysające lub natryskowo-odsysające – Spray&Vac możemy sprostać wszystkim wyzwaniom pojawiającym się w różnorodnych pomieszczeniach hotelowych: pokojach i apartamentach, korytarzach, klatkach schodowych i windach, kuchniach i restauracjach oraz fitness i SPA. Więcej o technologii sprzątania poszczególnych miejsc znajdziecie Państwo na naszej stronie w dziale Technologia – Hotele, restauracje i catering. W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.