Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / Wyposażenie dodatkowe

Wyposażenie dodatkowe

Systemy Kaivac można rozbudować o szereg dodatkowych funkcji, takich jak pranie ekstrakcyjne wykładzin dywanowych, pranie tapicerki czy odkurzanie na sucho. Każdy z nich jest kompatybilny z wieloma szczotkami umożliwiających np. czyszczenie mat wejściowych (szczególnie przydatne w okresie jesienno – zimowym gdy dochodzi do ich przemaczania) oraz sprzątanie szerokimi pasami dużych powierzchni. Dzięki możliwości podłączenia, wyjątkowych ssawek z zamontowanymi dyszami (płaską i rotacyjną) możliwe jest dużo sprawniejsze czyszczenie trudnych miejsc jak fugi i listwy przypodłogowe. Szeroka gama wyposażenia dodatkowego sprawia, że stystemy Kaivac są uniwersalne i eliminują potrzebę zakupu wielu pojedyńczych urządzeń.

 

                

Ssawka

Mała ssawka podłączana bezpośrenio do węża odsysającego.

więcej

Ssawka 25 cm CVS12S10

Ssawka o zmniejszonym rozmiarze do trudnodostępnych wąskich i ciasnych obszarów.

więcej

Obrotowa szczotko-ssawka do czyszczenia mat wejściowych

Montując szczotkę na rurze do odsysania przekształcamy urządzenia Kaivac w narzędzie do szybkiego czyszczenia mat wejściaowych.

więcej

Pistolet natryskowy z regulacją SUBGAKW

Pistolet natryskowy z możliwością regulacji rodzaju i ciśnienia strumienia wody.

więcej

Pistolet z dyszą rotacyjną SUBGATURB

Opcjonalny pistolet z dyszą rotacyjną bez dozowania środków chemicznych. Sprawia, że sprzątanie jest jeszcze szybsze i wydajniejsze.

więcej

Pistolet z dyszą rotacyjną na lancy SUBGATURBL

Pistolet spryskujący wyposażony w przedłużaną lance i wyspecjalizowaną dysze rotacyjną umożliwiający czyszczenie powierzchni trydno dostępnych oraz szczelin.

więcej

Ssawka 36 cm z dyszą rotacyjną do czyszczenia fug TURBOLT

Ssawka 36 cm z zamocowaną dyszą rotacyjną pozwala na dogłębne usuwanie brudu z fug bez konieczności stosowania środków chemicznych.

więcej


Ssawka z dyszą płaską do czyszczenia fug KaiGrouter GRTTL

Ssawka z dyszą płaską do czyszczenia fug zaprojektowana jest to wybijania zabrudzeń z fug.

więcej

Zbiornik na kółkach KMFBASIC

Opatentowany zbiornik na kółkach OmniFlex jest najbardziej uniwersalnym dostępnym obecnie na rynku wiadrem do mopa. Ale oferuje ono znacznie więcej. 

więcej

Odkurzacz sucho/mokro OmniFlex OWD24VEU

Odkurzacz do czyszczenia na sucho i mokro wraz z obrotową ssawko-szczotką i 14m wężem. Idealnie poradzi sobie z zanieczyszczeniami na każdej powierzchni. Może funkcjonować samodzielnie lub z innymi elementami systemu OmniFlex

więcej

Zestaw AutoVac AVAC

Zestaw AutoVac szybko przekształci system OmniFlex w wysokosprawne urządzenie do czyszczenia podłóg. Pod względem efektywności sprzątania z łatwością zastąpi szorowarkę i to za ułamek jej ceny.

więcej

Pompa OmniFlex Black Box 34,5 bar OSU50230V2

Opcjonalna pompa do urządzeń z serii OmniFlex o ciśnieniu 34,5 bar.

więcej

Ssawka do odkurzania dywanów 37 cm VT1

Ssawka ze specjalną nakładką ułatwiającą odkurzanie podłóg miękkich.

więcej

Ssawka do odkurzania szczelin VT3

Wąska ssawka do odkurzania szczelin i trudno dostępnych miejsc.

więcej

Okrągła szczotka do odkurzania trudnodostępnych miejsc VT4

Niewielkich rozmiarów, okrągła szczotka ze sztucznym włosiem.

więcej

Ssawka do wykładzin VT5

Ssawka o długości 13 cm do czyszcznia wykładzin.

więcej

KaiTurbine DVTVH


Turboszczotka przeznaczona do sprzątania na sucho powierzchni miękkich napędzana przepływem powietrza.

więcej

Zestaw do odkurzania na sucho Dry Vac DRYVACRK

Odkurzacz na sucho Kaivac, który można zamontować do każdego modelu urządzenia No-Touch Cleaning. Eliminujemy w ten sposób konieczność zakupu lub transportowania dodatkowego odkurzacza na sucho.

więcej

KaiAuto ssawka 107 cm KAUTO42

Ssawka o dużym zasięgu, sprawdza się przy sprzątaniu szerokich korytarzy, pływalni oraz obiektów spa. Pozostawia zawsze  suchą powierzchnię bez smug.

więcej

Dysza podłogowa do czyszczenia ekstrakcyjnego dywanów CVA06

Narzędzie do czyszczenia dywanów ze stali nierdzewnej z dwoma dyszami.

więcej

Głowica do czyszczenia tapicerki ze stali nierdzewnej SUBUT

Narzędzie to można szybko podłączyć do urządzeń NTC lub OmniFlex natryskowo - odsysającego. Pozwala w szybki i prosty sposób wyczyścić nieregularne powierzchnie tapicerowane takie jak: fotele, krzesła czy kanapy. Idealnie sprawdza się również do czyszczenia punktowego wykładzin dywanowych i dywanów.

więcej

Trójkątna szczotka

Lekka specjalnie wyprofilowana szczotka o sztywnym włosiu zaprojektowana tak by podczas odkurzania na mokro automatycznie czyściła fugi .

więcej

Zestaw z rurą odsysającą i wężem VWHK

Zestaw rur i węży odsysajacych dla serii OmniFlex, umozliwiając rozbudowanie urządzeń AutoVac o dodatkowe funkcje które posiadają pozostała urządzenia z tej serii. 

więcej

OmniFlex Super Tray uchwyt z pojemnikiem na wyposażenie OTRAY

Wytrzymały uchwyt z wbudowaną półką na narzędzia i materiały z  uformowanymi hakami, na których można owinąć przewody i węże. Zalecany do systemów OmniFlex natryskowego i natryskowo-odsysającego.

więcej

Torba na wyposażenie TBAG

Wytrzymała torba dużej pojemności do przenoszenia narzędzi i materiałów elksploatacyjnych. Mieści do dwudziestu standardowych rolek papieru toaletowego.

więcej


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.