Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / Hotele, restauracje, catering

Hotele, restauracje, catering

Branża HoReCa by spełniać najwyższe standardy wymaga wprowadzenia systemu utrzymania czystości indywidualnie dla każdego obiektu. Zapewni to sukces w branży, ponieważ na kształtowanie wizerunku największy wpływ ma poziom zadowolenia naszych klientów i ich rekomendacje. 

 

My za pomocą najnowszej technologii Kaivac pomagamy swoim klientom w szybkim, tanim i łatwym tworzeniu odpowiednich planów sprzątania, tak by w jak najbardziej efektywny sposób realizowali swoje zadania. Z myślą o nich stworzyliśmy specjalną serię urządzeń dla branży gastronomicznej, którymi można usunąć tłuszcz i inne zanieczyszczenia z podłogi nie obawiajac się o zniszczenie maszyny.

 

Hotele

Higieniczna czystość, uzyskana i utrzymana w sposób profesjonalny, szybki oraz tani.

czytaj więcej
Restauracje i Catering

Razem stwórzmy dobrą praktykę higieniczną

czytaj więcej
Chłodnie i mroźnie

Mycie mroźni w temperaturze -20°C staje się wyzwaniem, z którym urządzenia firmy Kaivac radzą sobie bez problemu.

czytaj więcej

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.