Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / IX Forum Rynku Hotelarskiego 2014 Profit Hotel

IX Forum Rynku Hotelarskiego 2014 Profit Hotel

2014-12-20 Hotel Sheraton, Warszawa

W ramach IX Forum Rynku Hotelarskiego 2014 Profit Hotel odbyły się Business Speed Dating - spotkania biznesowe. Wszystkim przedstawicielom branży hotelarskiej, z którymi mieliśmy okazję się spotkać dziękujemy za rzeczowe rozmowy i wymianę cennych spostrzeżeń. Nawiązaliśmy rokujące na przyszłość relacje i omówiliśmy sposoby rowiązywania problemów związanych z utrzymaniem czystości.

W panelach dyskusyjnych poruszane były, między innymi tematy związane z przyciąganiem nowych klientów. Jednym z czynników gwarantujących osiągnięcie tego celu jest niewątpliwie wizerunek firmy kreowany przez nienaganny wygląd obiektów. Można to osiągnąć dokonując świadomych wyborów:

- użycie właściwych technologii,

- odpowiedniego sprzętu,

- dostosowanych do potrzeb i prawidłowo dozowanych środków czyszczących.W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.