Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / Jak czyścić studenckie akademiki przygotowując się do nowego roku akademickiego?

Jak czyścić studenckie akademiki przygotowując się do nowego roku akademickiego?

2015-09-14

Tysiące kilometrów kwadratowych podłóg

Akademiki mogą pomieścić tysiące studentów, co oznacza, że personel sprzątający ma ogromne powierzchnie do sprzątania. Wybór tradycyjnych narzędzi, jak mopy, wiadra to skazanie się na wycieńczające prace ręczne. Aby więc zaoszczędzić czas, energię a więc wydatki należy wybrać bardziej zaawansowane systemy, jak AutoVac. Ten przełomowy system zaczyna od dozowania roztworu roboczego bezpośrednio na podłogę. Następnie pad z mikrofibry rozprowadza go a ssawa natychmiast odsysa płyn wraz z zabrudzeniami. Ten szybki i łatwy proces pozostawia podłogi czyste i suche redukując ryzyko wypadków związanych z poślizgnięciami.

Okna

Okna akademików są często zakurzone, brudne i pokryte odciskami palców - wszystkie te zanieczyszczenia  szybko i efektywnie usuniemy dzięki zaawansowanemu systemowi KaiFly łączącemu w sobie mikrowłókno, dozowanie roztworu czyszczącego i ściąganie płynu. Po naniesieniu rozcieńczonego środka czyszczącego na pad z mikrofibry, należy użyć profesjonalnej ściągaczki aby osuszyć szybę.

Profile drzwiowe i okienne

W profilach okiennych i drzwiowych kurz również zgromadził się w pokaźnych ilościach w ciągu wakacyjnych miesięcy. Aby zapobiec zakażeniom krzyżowym należy użyć jednorazowych ściereczek KaiWipes lub podzielonych na osiem obszarów ściereczek SmartTowels. Zgodnie z metodą ośmiokrotnego ich składania, personel sprzątający składa ściereczkę w połowie dwukrotnie, co daje mniejszy kwadrat czyszczący. Po wykorzystaniu jednego kwadratu w jednym pokoju, powinno się użyć kolejny kwadrat do następnego pokoju. Postępując dalej w ten sposób uzyskujemy osiem czyszczonych powierzchni z jednej ściereczki. W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.