Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / KV System

KV System

Firma KV System powstała w 2013 roku, jest  oficjalnym partnerem amerykańskiej firmy Kaivac, Inc. oferującej innowacyjną technologię z zakresu profesjonalnego utrzymania czystości.

Kaivac, Inc. opracował pierwszy system do bezdotykowego sprzątania No-Touch Cleaning w 1997 roku. Głównym założeniem podczas prac było stworzenie rozwiązania, które usprawni sprzątanie toalet. Są to pomieszczenia, w których utrzymanie czystości sprawia najwięcej problemów. Do tej pory najczęściej stosowano tradycyjne metody takie jak mopowanie podłóg, czy mycie armatury szmatą. Jednak nie przynoszą one oczekiwanych rezultatów. Na pierwszy rzut oka pomieszczenie wygląda na czyste, ale problem stanowią jednak często zanieczyszczenia mikrobiologiczne.

Jedną z podstaw systemów Kaivac jest zastosowanie naukowo sprawdzonych rozwiązań zapewniających higieniczną czystość. W przeprowadzonych badaniach porównujących efektywność systemów Kaivac, szorowarki i tradycyjnego mopa nasze systemy osiągnęły wynik 99,8 % usuniętych zanieczyszczeń w tym bakterii znajdujących się na podłodze w toalecie. Jest to wynik nieosiągalny dla tradycyjnych metod.

Kolejnym elementem na który zwracamy uwagę są oszczędności wynikające z zastosowania niskopieniących środków chemicznych, oraz możliwości wyeliminowania wielu wąsko wyspecjalizowanych urządzeń i zastąpieniu ich jednym uniwersalnym systemem z wbudowanym automatycznym dozowaniem środków chemicznych.

 

Drugą linią systemów sprzątania od Kaivac jest technologia OmniFlex dostępna od 2011 roku. Ideą tego systemu jest dowolna konfiguracja poszczególnych jego elementów zależnie od aktualnych potrzeb i możliwości.

Created with GIMP

Systemy Kaivac No-Touch Cleaning i OmniFlex spotkały się z niezwyke pozytywnym przyjęciem branży utrzymania czystości w Stanach Zjednoczonych i Europie. Nasze urządzenia można spotkać w takich obiektach jak restauracje McDonald's, Subway czy Wendy's w USA, a w Europie obecne są na lotnisku Charlesa de Gaulle w Paryżu czy Metrze Londyńskim.


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.