Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

2015-03-02 Hamilton, Ohio

Komunikat prasowy

Kaivac informuje o wypuszczeniu na rynek nowego systemu - Akumulatorowy AutoVac

Oszczędności są jednym z największych długoterminowych korzyści nowego systemu

Kaivac w Hamilton, Ohaio producent systemu No-Touch Cleaning i systemu OmniFlexTM Crossover właśnie wprowadził na rynek najnowszą technologię OmniFlex AutoVac z akumulatorem litowo-jonowym.

Ten nowy bezprzewodowy system czyści do 1800m2 na godzinę, jest szybszy niż większość tradycyjnych automatów czyszczących. A użytkownicy potwierdzają, że nie muszą odkurzać podłóg przed czyszczeniem maszyną AutoVac, co znacząco podnosi produktywność pracowników.

Dodatkowo, porównując do tradycyjnych automatów czyszczących, o zbliżonych parametrach cena wyjściowa AutoVac jest o 80% mniejsza. Dzięki prostocie budowy i zastosowaniu niewielu części ruchomych rzadko zdarzają się przestoje lub konieczność naprawy. To powoduje, że oszczędności są największą zaletą systemu.

Będąc szybkim i ekonomicznym urządzenie jest również bardzo efektywne i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Zostało to potwierdzone testami w Toxics Use Reduction Institute (TURI) of the University of Massachusetts, w trakcie których udowodniono, że AutoVac wyprzedził tradycyjny automat czyszczący usuwając 99% zabrudzeń.

Dodatkowo, AutoVac był prawie dwukrotnie bardziej efektywny pod względem usuwania zanieczyszczenia z podłogi niż tradycyjne metody mopowania mikrofibrą stosowane w czyszczeniu podłóg kuchennych.

Sposób w jaki działa system AutoVac jest całkowicie rewolucyjny.

Jego podstawą jest zbiornik na kółkach z zaworem, dozujący zawsze czysty roztwór roboczy. W czasie pracy urządzenia, system rozprowadza roztwór roboczy, którego zadaniem jest oderwać brud, a następnie odsysa czynnik wraz z zabrudzeniami, całkowicie usuwając zanieczyszczenia z podłogi.

„Poprzedni przewodowy system AutoVac był bardzo dobrze przyjęty przez klientów, dzięki swojej prostocie i niezwykłym zaletom oszczędnościowym", mówi Matt Morrison, Menadżer ds. kontaktów z mediami w Kaivac, Inc. Wierzymy, że zarówno wykonawcy usług sprzątających jak i administratorzy obiektów będą pod wrażeniem nowego bezprzewodowego systemu.

Kilka słów o firmie Kaivac, Inc.
Kaivac jest producentem systemów No-Touch Cleaning® i OmniFlex™ Crossover Cleaning.
Z siedzibą w Hamilton, Ohio, Kaivac, Inc. Stworzył w całości oparte na naukowych osiągnięciach systemy zaprojektowane aby zagwarantować wyniki bezpieczne dla zdrowia z jednoczesnym podwyższeniem rezultatów sprzątania i wydajności pracy. Kaivak oferuje zintegrowany wybór przyjaznych dla środowiska urządzeń sprzątających zaprojektowanych tak, aby usunąć maksymalną ilość brudu i potencjalnie szkodliwych biozanieczyszczeń, w najbardziej ekonomiczny sposób.W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.