Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / No-Touch Cleaning

Systemy No-Touch Cleaning® technologia Spray&Vac

Systemy do bezdotykowego sprzątania No-Touch Cleaning® to kompaktowe urządzenia łączące w sobie automatyczny system dozowania środków chemicznych, myjkę ciśnieniową do pracy wewnątrz pomieszczeń (SPRAY) i odkurzacz z funkcją zbierania cieczy (VAC). KaiVac No-Touch Cleaning nie tylko usprawnia proces sprzątania, ale również skraca jego czas i obniża koszty zużytych środków chemicznych oraz wyposażenia.

LEPSZE WYNIKI, NIŻSZYM KOSZTEM I W KRÓTSZYM CZASIE!

Czystsze budynki!

Urządzenia No-Touch Cleaning® (NTC) usuwają zabrudzenia, urynę i bakterie, które zarówno mopy tradycyjne jak i z mikrowłókna pozostawiają na sprzątanej powierzchni. Procedura Kaivac oparta na nanoszeniu środka chemicznego pod ciśnieniem, spłukaniu, a następnie oddessaniu zabrudzeń umożliwia uzyzskanie higienicznych rezultatów na czyszczonych powierzchniach.
W przeciwieństwie do często używanych mopów i ścierek, w systemie NTC nanoszony roztwór zawsze pozostaje czysty!

Wysoka wydajność!

Technologia Spray&Vac znacząco zwiększa produktywność w porównaniu do tradycyjnych metod sprzątania.

Według ISSA potrzeba średnio trzech minut na sprzątnięcie jednego elementu armatury w toalecie. Dzięki naszemu systemowi czas ten można skrócić do jednej minuty.
Przeprowadzone badania naukowe mające na celu porównanie efektywności różnych metod sprzątania pokazują, że system No-Touch Cleaning firmy Kaivac jest 60 razy bardziej wydajny w usuwaniu bakterii z fug i powierzchni płytek w porównaniu do mopa, który bardziej rozciera zanieczyszczenia niż je usuwa. 

Oszczędność na środkach chemicznych i wyposażeniu!

Nasze wielofunkcyjne systemy pomagają wyeliminować niepotrzebne wyposażenie, a system automatycznego dozowania środków chemicznych zmniejsza straty wynikające z zastososowania zbyt dużej ilości śodka chemicznego lub niezużycia całego przygotowanego roztworu.

Urządzenia serii No-Touch Cleaning posiadają certyfikat amerykańskiego Narodowego Instytutu Bezpieczeństwa Podłóg NFSI stwierdzającego, że dzięki pracy tym urządzeniem otrzymujemy wysoką przyczepność podłóg, a tym samym zwiększamy bezpieczeństwo użytkowników obiektów.

KaiVac 1250 No-Touch CleaningŸ KV1250230V2

KaiVac No-Touch Cleanig® 1250 został opracowany dla mniejszych obiektów i budżetów, które wymagają wysokiej jakości sprzątania. Jest on idealny dla szkół podstawowych, szpitali i klinik, domów opieki, restauracji, sklepów spożywczych, biurowców i wiele więcej.

więcej

KaiVac 1750 No-Touch Cleaning KV1750230V2

Seria KaiVac® 1750 łączy wysoką pojemność i kompaktowy rozmiar z atrakcyjną ceną dostarczając wysoką funkcjonalność. Produkty z tej serii posiadają odłączaną komorę "Black Box" dzięki czemu szybko można uzyskać dostęp do części elektrycznej urządzenia.

więcej

KaiVac 2150 No-Touch Cleaning KV2150230V2

KaiVac® 2150 został opracowany, aby sprostać wymaganiom dużych obiektów. Jest idealny dla: szkół, uczelni, lotnisk, centrów biznesowych, fabryk, magazynów, stadionów, szpitali i innych tego typu obiektów.

więcej


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.