Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / OmniFlex

OmniFlex

Zasada funkcjonowania Kaivac OmniFlex™ pozwala stworzyć niedrogi, dostosowany do potrzeb system utrzymania czystości do niemal każdego zadania lub powierzchni na obiekcie. Rozpoczynając od podstawowych komponentów koniecznych w danej chwili, w miarę rozwoju potrzeb z zakresu sprzątania, można rozbudować dowolne urządzenie z tej serii o dodatkowe elementy. Ten rewolucyjny system oferuje niesłychany zakres możliwości i wszechstronność. Wariantów jest  niemal nieskończona ilość, co umożliwia wybór między podstawowymi, a bardziej zaawansowanymi metodami sprzątania.

Teraz, łatwiej niż kiedykolwiek, można uzyskać wysokosprawny
i higieniczny system sprzątania.Podstawowy element systemu!
Zacznij od podstawowego bloku budującego system - zbiornika na kółkach OmniFlex. Jest to uniwersalny pojemniki na medium czyszczące za pomocą którego nakładamy środek chemiczny, odtłuszczacz, striper lub polimery. Posiada samo-dozujący zawór, który działa na zasadzie prawa grawitacji. Dzięki takiej technice rozprowadzania środka czyszczącego nie zachodzi kontakt między mopem rozprowadzającym, a cieczą w pojemniku - przez co zawsze myjemy czystą wodą.

Według własnych potrzeb dodawaj kolejne akcesoria!
Urządzenia OmniFlex oferowane są w konfiguracjach dostosowanych do konkretnych potrzeb każdego klienta. Możemy korzystać z samego zbiornika na czystą wodę lub ze zbiornika i odkurzacza sucho/mokro. Jeśli potrzebujemy dodatkowo możliwości nanoszenia i spłukiwana  zabrudzeń pod ciśnieniem, to nie ma potrzeby  kupować nowego urządzenia - wystarczy, że zamontujemy pompę 35 bar na posiadanym już urządzeniu OmniFlex.

Kaivac OmniFlex system z mikrowłóknem KMFD

System zbiornika na kółkach i mikrowłókna OmniFlex to najbardziej elastyczny i najtańszy z obecnie dostępnych systemów sprzątania metodą mopa jednego kontaktu.

więcej

Kaivac OmniFlex AutoVac AUTOVAC220

System OmniFlex™ AutoVac to urządzenie do czyszczenia podłóg, które konkuruje pod względem osiąganych rezultatów z szorowarką – i to za ułamek jej ceny. Jest idealnym rozwiązaniem dla firm sprzątających i zarządców nieruchomości.

więcej

OmniFlex AutoVac Akumulatorowy

Po dodaniu akumulatora do systemu OmniFlex AutoVac otrzymujemy urządzenie sprawdzające się również w pomieszczeniach bez źródeł zasilania i w miejscach o rygorach niskiego poziomu hałasu.

więcej

Kaivac OmniFlex dozująco - odsysający ODV240VEU

   System OmniFlex™ dozująco – odsysający to wyjątkowo efektywne i tanie rozwiązanie do czyszczenia i konserwacji podłóg. Sprzątanie za jego pomocą jest lepsze, szybsze i bezpieczniejsze niż korzystanie z tradycyjnego mopa.

więcej

Kaivac OmniFlex dla usług gastronomicznych ODVF240VEU

Nie pozwól, aby brudne, tłuste podłogi odstraszały Twoich klientów i pracowników. Tłuszcz i inne zanieczyszczenia pokrywają podłogi w kuchniach, jadalniach i toaletach, tworząc niehigieniczne i niebezpieczne śliskie powierzchnie.

Mopy jedynie pogarszają i tak już złą sytuację. Rozwiązaniem opracowanym przez firmę Kaivac na ten trudny do rozwiązania problem jest system dozująco–odsysający OmniFlex specjalnie zaprojektowany dla branży spożywczej. Oferuje on efektywne, a co ważne niedrogie rozwiązanie problemu tłustych powierzchni. 

więcej

Kaivac OmniFlex natryskowy OSS50

Jednym z rozwiązań oferowanych w ramach systemu OmniFlex jest połączenie podstawowego zbiornika na kółkach OmniFlex z pompą BlackBox, co stanowi alternatywę dla tradycyjnego mycia podłóg.

więcej

Kaivac OmniFlex natryskowo - odsysający OSV50230V2

Technologia natryskowo-odsysająca to najlepsze rozwiązanie do higienicznego i efektywnego sprzątania toalet oraz innych mocno zanieczyszczonych powierzchni.

więcej

OmniFlex w pełnej konfiguracji

OmniFlex w pełnej konfiguracji łączy w sobie zarówno elementy systemu dozująco-odsysającego oraz AutoVac.

więcej


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.