Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / Pierwszy dzwonek

Pierwszy dzwonek

2015-08-28

Gotowość szkoły do nowego roku szkolnego to nie tylko opracowanie zgrabnego planu lekcji i przygotowanie sal lekcyjnych, korytarzy, sal gimnastycznych i toalet do "najazdu" uczniów. To przede wszystkim przygotowanie urządzeń i narzędzi do codziennego utrzymania czystości w takich pomieszczeniach jak: korytarze, sale gimnastyczne i sale lekcyjne a także toalety. 

Oprócz pierwszego wrażenia, które łatwo osiągnąć po dwumiesięcznej przerwie należy więc pomyśleć o codziennym, efektywnym sprzątaniu. Nie jest jeszcze za późno - już teraz zapoznaj się z technologią sprzątania poszczególnych pomieszczeń w szkole.

Więcej informacji o szprzątaniu powierzchni w szkołach W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.