Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / Produkty do sprzątania punktowego

Produkty do sprzątania punktowego

Created with GIMP

Częstym elementem pomijanym podczs sprzątania są takie miejsca jak klamki, poręcze, uchwyty, spłuczki czy krany. Powieważ mają one najczęściej kontakt z naszymi dłońmi stanowią jedno z głównych miejsc gdzie dochodzi do przenoszenia bakterii. Aby zredukować zagrożenie rozprzesztrzeniania się chorób należy odpowiednio zadbać o ich  czystość.

Kaivac oferuje rozwiązania dla sprzątania punktowego zapewniające bardziej skuteczne sprzątanie niż przy zastosowaniu tradycyjnych metod, które nie zapewniają odpowiedniej czystości.

KaiFly KFLY

Innowacyjne rozwiązanie łaczące w sobie mikrowłókno, dozowanie roztworu czyszczącego i ściąganie płynu wraz z zabrudzeniami z takich powierzchni jak blaty biurek, tablice szkolne, okna i wiele więcej.

więcej

Ścierki KaiWipes KWC

Jednorazowe ścierki do czyszczenia punktowego nieregularnych powierzchni takich jak drzwi, poręcze schodów, krany, włączniki i wyłączniki światła i wiele więcej.

więcej

Dozownik ściereczek KaiWipe na ścianę WMC

Plastikowy dozownik do ściereczek KaiWipe do powieszenia na ścianę.

więcej


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.