Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / Przemysł

Przemysł

Sprzątanie w zakładach przemysłowych to nie tylko sprzątanie hal i taśm produkcyjnych; to także sprzątanie całej infrastruktury: stołówek pracowniczych, szatni, pryszniców, toalet, korytarzy, schodów, biur i magazynów. Tak zróżnicowane powierzchniowo środowisko wymaga wiedzy z zakresu utrzymania czystości i stosowania najnowszych technologii.

Spray&Vac to jedno z najnowszych osiągnięć technologicznych wykorzystywane w urządzeniach firmy Kaivac pozwalające osiągać najwyższe rezultaty - 99% skuteczności usuwania brudu, przy redukcji: czasu sprzątania, kosztów pracy, środków chemicznych i wyposażenia. Dodatkowo, urządzenia charakteryzują się niezwykłą łatwością obsługi i prostotą wykonywanych czynności.  

Zakłady produkcyjne

Wszechstronność Bezdotykowej Technologii Czyszczenia dla wymagającego i zróżnicowanego środowiska przemysłowego.

czytaj więcej

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.