Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

Restauracje i Catering

Restauracje i firmy cateringowe dbając o najwyższą jakość potraw oraz bezpieczeństwo swoich gości muszą spełniać wysokie normy czystości. Odgórnie narzucone standardy wymagają by w lokalach było czysto i pachniało świeżo przygotowanym jedzeniem; jednak nie podają w jaki sposób można to osiągnąć.

Nasza technologia zapewnia higieniczną czystość na najwyższy m poziomie przy jednoczesnym obniżeniu kosztów i łatwości jej stosowania. Nasi klienci oszczędzają na liczbie godzin jakiej wymaga sprzątnięcie lokalu oraz na zużyciu chemii. Szczegółowe procedury opracowane przez Kaivac pomagają w eliminowaniu ryzyka pojawienia się zakażenia bakteryjnego na podłogach podczas czyszczenia, co jest szczególnie istotne podczas sprzątania kuchni.

Wysokie standardy jakości i czystości są często głównym powodem, dla których klienci odwiedzają restauracje, dlatego bardzo ważne jest by opracować odpowiedni plan czystości dla kuchni jak i sali głównej.

W obu częściach lokalu spotykamy się z problemami:

 

Czystość to podstawowy wyznacznik decydujący o tym, jakrestauracje postrzegane są przez klientów. Powinna towarzyszyć procesowi powstawania posiłków od momentu ich przygotowania do podania gotowego dania na stół. Pośpiech towarzyszący przygotowywaniu żywności sprawia, że bieżące utrzymanie czystości w kuchni z wykorzystaniem tradycyjnych metod nie jest możliwe, a trudne do usunięcia, tłuste zanieczyszczenia zniechęcają personel do sprzątania po całym dniu pracy.

OMNIFLEX DOZUJĄCO-ODSYSAJĄCY FOOD


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.