Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / Służba zdrowia

Służba zdrowia

Wszyscy wiedzą, jak ważny jest wysoki standard utrzymania czystości w placówkach służby zdrowia. I nie chodzi tu tylko o kwestie czysto estetyczne. W tym przypadku czystość odgrywa istotną rolę w zapobieganiu rozprzestrzeniania się chorobotwórczych drobnoustrojów.

Tymczasem kontrola NIK-u dotycząca utrzymania czystości w szpitalach publicznych wypadła negatywnie w większości sprawdzanych placówek. "W ocenie NIK-u niezadowalające było zarówno wyposażenie kontrolowanych szpitali w sprzęt i środki utrzymania czystości, jak również sposób ich wykorzystania."

Innowacyjne systemy firmy Kaivac pozwalają na zwiększenie efektywności i jakości czyszczenia w porównaniu z tradycyjnymi metodami. Jednocześnie uniwersalność naszych urządzeń sprawia, iż można z łatwością dostosować je do różnych prac i pomieszczeń.

Przychodnie

Ilość pacjentów z różnorodnymi dolegliwościami przekłada się na ilość bakterii i wirusów w jednym budynku.

czytaj więcej
Szpitale

Miejsce pobytu chorych kojarzone ze sterylną czystością.

czytaj więcej
Sanatoria

Obiekty sanatoryjne to miejsce powrtotu do zdrowia i sprawności fizycznej.

czytaj więcej
Domy opieki

Czyste i przyjazne środowisko dla osób starszych i przewlekle chorych.

czytaj więcej

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.