Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / Spotkania 22-24 kwietnia na ISSA INTERCLEAN w Warszawie

Spotkania 22-24 kwietnia na ISSA INTERCLEAN w Warszawie

2015-04-30 Warszawa

Drodzy Państwo,

Było nam niezwykle miło spotkać się z Państwem na Targach ISSA INTERCLEAN 2015 odbywających się w dniach 22-24 kwietnia w Warszawie.

Cieszymy się z zainteresowania jakie wzbudziły nasze urządzenia i ich możliwości prezentowane w trakcie pokazów. Dziękujemy za poświęcony czas i rozmowy odbywające się w wyjątkowej atmosferze targów czystości. Spotkania z Państwem były dla nas bardzo cenne i zwróciły uwagę na nowe możliwości i rozwiązania.

Gdybyście byli Państwo zainteresowani zakupem naszych urządzeń i chcieli się upewnić, że sprawdzą się one również w Państwa obiektach proponujemy przeprowadzenie pokazu. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi produktami prosimy o jak najszybsze podanie dogodnego dla Państwa terminu, co pozwoliłoby na umówienie prezentacji jeszcze w miesiącu maju.

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół KV SystemW celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.