Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

Domy opieki

Osoby w podeszłym wieku i przewleke chore przebywające w domach opieki zasługują na godne - zdrowe, czyste i estetyczne warunki wieloletniego pobytu. W interesie każdego managera obiektu leży zapewnienie poziomu czystości gwarantującego możliwie najlepszą kondycję zdrowotną podopiecznych. 

Problemy ze zdrowiem osób starszych są wystarczającym wyzwaniem dla personelu tych placówek i nie należy ich potęgować stosowaniem niewłaściwych metod sprzątnia. Metody tradycyjne, nie zapewnią wymaganej higienicznej czystości i przyczyniają się do przenoszenia zakażeń krzyżowych a więc do wzajemnego zarażania się chorobami. 

Najlepsze rezultaty sprzątania przy jednoczesnej dbałości o budżet (zmniejszenie wydatków na wyposażenie, środki chemiczne, wodę i redukcja kosztów pracy) osiąga się stosując urządzenia firmy Kaivac. Występujące w dwóch systemach OmniFlex i NTC z 99% skutecznością usuwają zabrudzenia, mocz i inne płyny ustrojowe oraz szkodliwe mikroorganizmy z czyszczonych powierzchni. Poza wysoką skutecznością urządzenia gwarantują wysoką przyczepność podłóg zwiększajac bezpieczeństwo użytkowników oraz umożliwiamy pracownikom higieniczne sprzątanie bez dotykania skażonych powierzchni podnosząc ich morale i satysfakcje z pracy. 

Pokoje pensjonariuszy
Gabinety zabiegowe i rehabilitacyjne
Kuchnia z jadalnią

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.