Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

PrzychodnieCREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 74\n

Budynki przychodni to miejsca z dużą ilością gabinetów lekarskich o różnych specjalnościach, gabinetów zabiegowych oraz poczekalniami dla chorych pacjentów oczekujących na wizytę. Ilość różnorodnych chorób a więc bakterii i wirusów występującym w jednym miejscu jest już tak duża, że nie należy jej potęgować poprzez zakażenia krzyżowe, których przycznyną są niewłaściwe metody sprzątania. Mopowanie powodując jedynie rozprowadzanie zanieczyszczeń, a więc bakterii i wirusów przyczynia się do ich przenoszenia między pacjentami placówek przychodni.

Urządzenia firmy Kaivac zapobiegają rozprzestrzenianiu się zakażeń krzyżowych dzięki nowatorskiej technologii polegającej na trzystopniowycm procesie sprzątania:

  1. naniesienie zawsze czystego środka czyszczącego
  2. wypłukanie zanieczyszczeń z trudnodostępnych miejsc wodą pod ciśnieniem lub przy zastosowaniu innego systemu - rozprowadzenie roztworu roboczego na całej powierzchni
  3. odessanie zabrudzonego płynu, bakterii i innych biologicznie szkodliwych zabrudzeń

Stosowanie tych systemów OmniFlex lub NTC jest gwarancją zawsze czystych, suchych i bezpiecznych powierzchni czyszczonych. 

Gabinety lekarskie
Gabinety zabiegowe
Poczekalnie i korytarze
Toalety w przychodniach

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.