Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / Sprzątanie ręczne

Sprzątanie ręczne

Zasadniczą wadą tradycyjnej metody jest używanie tej samej wody do mycia podłóg oraz opłukiwania mopa. Efektem tego w wiadrze znajduje się brudny, zanieczyszczony roztwór. Pozostawia to zabrudzone, mokre i niebezpieczne powierzchnie. Aby uniknąć tego typu sytuacji Kaivac oferuje kompletne rozwiązania z zastosowaniem mikrowłókna do szybkiego, higienicznego sprzątania.
Są to:

 

System łączonych pojemników OmniFlex

System łączonych pojemników OmniFlex można stosować zarówno jako samodzielny wózek powstający z połaczenia dwóch i więcej pojemników oraz z istniejącymi systemami wózków dla dozorców. Nadają one indywidualny charakter systemowi sprzątania, tak aby spełniał on aktualne potrzeby użytkownika.

 

Produkty z mikrowłókna i akcesoria

Kaivac oferuje szeroki asortyment produktów z mikrowłokna oraz akcesoriów uzupełniających system łączonych pojemników OmniFlex:

 

Dzięki wysokiej jakości, produkty z mikrowłókna Kaivac wytrzymują 300 - 500 prań bez konieczności wymiany na nowe. Syntetyczne włókna zbierają i zatrzymują siedmiokrotność swojej wagi w postaci wilgoci i zanieczyszczeń. W trakcie sprzątania zanieczyszczenia są usuwane poprzez zamianę brudnego mopa lub ścierki na czysty, co zapewnia wysoką efektywność  i zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia krzyżowego.

Plastikowe pojemniki OmniFlex KMFBINC

Kaivac w swojej ofercie posiada system łączonych pojemników kompatybilnych z serią OmniFlex.

więcej

Ergonomiczny uchwyt do mopów Kaivac MFHNDL

Profesjonalny Ergonomiczny uchyt do mopów Kaivac można dopasować do każdego użytkownika. Uchwyt jest wygięty w dwóch miejscach dla wygodniejszej pracy z obrotową końcówką u góry, dzięki czemu redukuje zmęczenie nadgarstków.

więcej

Deski do mopów MFMH

Profesjonalna deska do mopów firmy Kaivac idealnie współpracuje z Ergonomicznym uchwytem do mopów Kaivac. Dostępna w rozmiarze 46 cm (MFMH), 61 cm (MFMH-60), 91 cm (MFMH-90).

więcej

Mopy SmartTab UWMP, UDMP

Białe mopy z mikrowłókna ze znacznikami stref sprzątania.

więcej

Mopy antracytowe DMOP

Bardzo wytrzymałe mopy do ciężkich, przemysłowych zanieczyszczeń.

więcej

Białe pady rozprowadzające WPP

Białe pady rozprowadzające o rozmiarze 11x41 cm.

więcej

Ścierki SmarTowel STY

Ścierki SmartTowel z mikrowłókna z nadrukowaną podziałką.

więcej


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.