Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

Sanatoria

Osoby po zabiegach operacyjnych lub osoby przewleke chore przebywające w placówkach sanatoryjnych oczekują zapewnienia warunków sprzyjających szybkiemu powrotowi do zdrowia. W ciągu zazwyczaj trzech tygodni pobytu kuracjusze odbywają diagnostyczne i kontrolne wizyty lekarskie oraz poddawani są licznym zabiegom mającym przywrócić im zdrowie i sprawność fizyczną. Od zdrowego i czystego środowika będzie zależało powodzenie tych wszystkich działań a więc poprawa ich stanu zdrowia. I nie tylko od samego klimatu jest to zależne.

Czyste środowisko to również czyste pomieszczenia: pokoje dla kuracjuszy, gabinety zabiegowe, gabinety lekarskie, pijalnie wód, oraz korytarze i toalety. Higieniczną czystość tym pomieszczeniom zapewnią urządzenia firmy Kaivac, których stosowanie gwarantuje nie tylko najwyższy poziom czystości ale bezpieczeństwo zarówno dla pacjentów jak i sprzątających.

Pokoje dla kuracjuszy
Gabinety zabiegowe
Gabinety lekarskie
Pijalnie wód

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.