Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

Szpitale

Ogromne obiekty szpitlne to często wielooddziałowe jednostki, dla których leczenie różnych trudnych przypadków chorobowych nie stanowi jedynego problemu. Przy tak dużej różnorodności jednostek chorobowych i ilości pacjentów wraz z odwiedzającymi utrzymanie sterylnej czystości nie jest możliwe bez wykorzystania najnowocześniejszych technologii opartych na badaniach naukowych.

Nie warto inwestować w szybko zużywające się i nieefektywne narzędzia do tradycyjnego sprzątania, jakimi są na przykład wiadra i mopy. Warto skorzystać z najnowszych osiągnięć w branży czystości gwarantujacych higieniczną czystość sprzątanych powierzchni. Takie gwarancje dają urządzenia firmy Kaivac, które poradzą sobie z czyszczeniem powierzchni we wszystkich pomieszczeniach szpitalnych: salach chorych, salach operacyjnych i zabiegowych, korytarzach i toaletach.

Sale operacyjne, zabiegowe
Sale chorych
Korytarze szpitalne
Łazienki i toalety szpitalne

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.