Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / Wyposażenie dodatkowe /Ssawka 36 cm z dyszą rotacyjną do czyszczenia fug TURBOLT

Ssawka 36 cm z dyszą rotacyjną do czyszczenia fug TURBOLT

Ssawka z zamontowaną dyszą rotacyjną działa w następujący sposób - woda pod ciśnieniem wybija zanieczyszczenia nagromadzone przez lata z fug i powierzchni płytek, podczas gdy zintegrowana funkcja odsysania natychmiast wyłapuje brud i pozostawia powierzchnie czystą i bezpieczną. Fugi wracają do swojego orginalnego koloru,a podłogi są widocznie czystsze.

Cechy te sprawiają, że ssawka z dyszą rotacyjną opracowana przez Kaivac jest idealna do kuchni, toalet, klatek schodowych, powierzchni ścian czy punktowego czyszczenia wykładzin dywanowych. Połączenie dysz rotacyjnych i natychmiastowego odsysania usuwa wieloletnie zanieczyszczenia bez konieczności intensywnego manualnego czyszczenia i agresywnch środków chemicznych. Rezulatem są dogłębnie wyczyszczone podłogi i inne powierzchnie oraz przywrócono im ich pierwotny stan.Ssawka do czyszczenia fug z dyszą rotacyjną - prezentacja produktu


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.