Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / Pomiar ATP

Pomiar ATP

Czy wiesz jak czyste są Twoje powierzchnie?
Chcesz pokazać klientom jak dobrze czyścisz ich obiekty?
Czy masz sposób na pomiar czystośc?

Do niedawna odpowiedź na te pytania sprawiała trudność. Teraz Kaivac połączył możliwości systemu No-Touch Cleaning® z systemem natychmiastowego pomiaru czystości firmy Hygiena - System SURE Plus aby dostarczyć pierwsze, przemysłowe, natychmiast gotowe do użytku rozwiązanie do pomiaru ATP.

Jak to działa?

Czy to w restauracji, szkole, biurowcu, zakładzie przetwórstwa spożywczego czy szpitalu System SURE Plus umożliwia sprawdzenie poziomu czystości poprzez dostarczenie informacji o stopniu zanieczyszczenia już w kilka sekund. Urządzenie to z łatwością mieści się w dłoni, jest niezwykle proste w użyciu i czułe. System SURE Plus mierzy adenozynotrójfosforan (ATP), uniwersalną cząsteczkę magazynującą energię obecną we wszystkich organizmach żywych (zwierzętach, roślinach, bakteriach, drożdżach i komórkach pleśni). Po sprzątaniu, wszystkie źródła ATP powinny być znacząco zredukowane. Miernik firmy Hygiena odczytuje ilość wyemitowanego światła powstałego w reakcji adenozynotrójfosforanu z lucyferyną - enzymem zawartym w wymazówkach Ultrasnap. Im wyższy odczyt tym bardziej zabrudzona powierzchnia. Monitorowanie poziomu ATP zapewnia powtarzalną metodę weryfikacji poziomu czystości. Jest to kluczowy element skutecznego programu utrzymania czystości.

Miernik ATP System SURE Plus ATP

Od ponad dekady System SURE Plus stanowi najchętniej wybierane rozwiązanie w zakresie monitorowania poziomu ATP. Oparty na solidnej technologii oraz łatwości użytkowania produkt firmy Hygiena jest wykorzystywany w wielu branżach i na wielu różnych obiektach, wszędzie tam, gdzie potrzeba szybkiego potwierdzenia stanu czystości. System SURE Plus spełnia wymagania zarówno dużych, jak i małych firm na całym świecie.

więcej

Wymazówka Ultrasnap™ ULTRASNAP

Ultrasnap to przyjazna użytkownikowi wymazówka kompatybilna z systemem SystemSURE Plus. Zbudowana jest z wacika nasączonego wcześniej kationową substancją powodującą uwolnienie ATP z komórek; enzymu lucyferazy oraz wyjątkowej technologii Snap Valve dla łatwej aktywacji.

więcej


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.