Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / Transport /Transport drogowy

Transport drogowy

Utrzymanie odpowiedniego poziomu czystości w transporcie drogowym jest istotnie nie tylko ze względów wizerunkowych ale również ze względu na jego specyfikę. Przewożenie różnego rodzaju produktów wiąże się z różnymi wymaganiami; szczególnym przypadkiem jest transport żywności, gdzie określone są szczególnie rygorystyczne warunki.

Na czas transportu towaru z punktu wyjścia do miejsca docelowego odpowiedzialność za jego stan zazwyczaj spada na przewoźnika. Zatem zmniejszenie wartości przewożonego towaru poprzez np. zabrudzenie bądź uszkodzenie mechaniczne związane z nieodpowienim stanem czystości może nieść za sobą znaczne konsekwencje.

Pobodnie ma się sytuacja przy transporcie osób. Jeśli chcemy być pewni, że klienci ponownie skorzystają z usług naszej firmy ważne jest aby zapewnić odpowiedni standard czystości. Jego utrzymanie nie jest jednak łatwe. Należy w tym celu zastosować odpowiednie metody, które będą przede wszystkim skuteczne, a przy tym mało czasochłonne. Właśnie takim rozwiązaniem są systemy Kaivac, dzięki którym sprzątnięcie samochodu ciężarowego czy autokaru nie będzie już stanowić problemu.

Samochody ciężarowe i autokary
Centrum logistyczne
MOP - Miejsce Obsługi Podróżnych
Stacje benzynowe

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.