Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / Transport /Transport kolejowy

Transport kolejowy

Pociągi i dworce kolejowe to jedne z najtrudniejszych obiektów jeśli chodzi o utrzymanie czystości. Ze względu na ogromną liczbę osób korzystających z nich każdego dnia oraz określony rozkład jazdy, ich sprzątanie musi odbywać się szybko i sprawnie. Również ograniczony dostęp do bieżącej wody, trudności z transportowaniem urządzeń po dworcach o przestarzałej architekturze i wąskie przejścia w pociągach wymagają zastosowania odpowiednej technologii. Systemy Kaivac No-Touch Cleaning (NTC) stanowią idealne rozwiązanie wielu problemów spotykanych przy sprzątaniu tego typu obiektów. Pojemne zbiorniki urządzeń na brudną i czystą wodę sprawiają, że ich napełnianie i opróżnianie jest mniej uciążliwe, a długie węże umożliwiają sprzątnięcie wagonu bez konieczności wnoszenia urządzenia do pociągu. Wszystko to sprawia, że dzięki systemowi NTC sprzątanie trudnych miejsc na dworcach i w pociągach jest dużo sprawniejsze i zapewnia wyższy standard.

Pojazdy szynowe
Hala główna dworca i perony
Toalety na dworcach

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.