Technologia

Hotele, restauracje, cateringSłużba zdrowiaObiekty użyteczności publicznejNieruchomościTransportSport i rekreacjaPrzemysł

Produkty

No-Touch CleaningOmniFlexWyposażenie dodatkoweSprzątanie ręczneProdukty do sprzątania punktowegoPomiar ATP ZAREJESTRUJ
PRODUKT

 

strona główna / Transport /Transport powietrzny

Transport lotniczy

Jest najnowocześniejszą i najbardziej dynamicznie rozwijającą się gałęzią transportu. Opiera się na skomplikowanych środkach lokomocji, nawigacji i obsługi naziemnej oraz wymaga dużych nakładów kapitałowych i wysoko wykwalifikowanych kadr.

Wykorzystując najnowsze osiągnięcia techniki w transporcie powietrznym nie należy zapominać o utrzymaniu w czystości całej infrastruktury. Pomieszczenia wewnątrz budynków takie jak: terminale pasażerskie, toalety, poczekalnie oraz same pokładach statków powietrznych to miejsca, których wizerunek oceniają tysiące pasażerów dziennie. Warto więc wykorzystywać najnowsze technologie z branży czystości pamiętając, że obsługa tych urządzeń nie wymaga specjalnych kwalifikacji, jest niezwykle prosta, wręcz intuicyjna.

Pokłady samolotów
Terminale lotnicze

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.